KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17526368
nr 1752 6368
Oidentifierad konstnär. "Bellevue", daterad -27. Signerad. Olja på duk, 45x63 cm, yttermått inklusive ram: 55x74 cm
Utrop:
300 kr
måndag 12 januari 2026
kl 18:33:19
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor